.

.

Vertex Пумпа за Вода Обнова на Полнење (821220) за Арктикот Мачка Дивите Спорт 15-16, Дивите Спорт LTD 15-17, Дивите Спорт SE 17, Дивите Спорт XT 15-17, Дивите Трага 14-17, Дивите Трага LTD 15-

Vertex Пумпа за Вода Обнова на Полнење (821220) за Арктикот Мачка Дивите Спорт 15-16, Дивите Спорт LTD 15-17, Дивите

DEN 809.52
Достапност
Залиха

Пакет Димензии : 9.5 L x 0.7 H x 6.25 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Дел Број : 821220. Vertex Пумпа за Вода Обнова на Полнење (821220) за Арктикот Мачка Дивите Спорт 15-16, Дивите Спорт LTD 15-17, Дивите Спорт SE 17, Дивите Спорт XT 15-17, Дивите Трага 14-17, Дивите Трага LTD 15-17 DB Електрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа