.

.

HIITAVE Мажите Бос Вода Чевли Плажа, Аква Чорапи Брзо се суши Отворено Спорт, Пешачење Swiming Сурфање

HIITAVE Мажите Бос Вода Чевли Плажа, Аква Чорапи Брзо се суши Отворено Спорт, Пешачење Swiming Сурфање

DEN 575.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ГО ДОБИЕТЕ ВИСТИНСКИОТ ОДГОВАРА : Натпревар мерење на нашата Големина на Табелата.Увезени.Гумен ѓон.МИНИМАЛИСТИЧКИ БОС ЧУВСТВУВААТ : Широк пети дизајн го прави за бос чувствуваат, но сепак лесно на искуство.Нула стапало подигнете и низок профил ултра-зафат outsole обезбедува максимална влечење за одење или пешачење насекаде од реката за да се на плажа.ЛЕСЕН ЗА : Прилагодлив shocklace систем овозможува лесно лизга на влез, додека одржување на сит се вклопуваат.ДИЗАЈНИРАН ЗА ВОДА : Флексибилен, дише и лесни вода чевли го прави совршен за kayaking, стенд-ап гребло во интернат, риболов, пливање, или било која друга активност во или во близина на вода.БРЗ СУВА СО ДРЕНАЖА : Направен со брз суви материјали и Интегриран Систем за одводнување да се овозможи вода и воздух за да се движат слободно изработка на овие пети чевли идеален за било која вода активност.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА АКТИВНОСТ : Совршен за на плажа, базен, сурфање, билијард, едрење, пловењето, kayaking, сурфање на ветер, одбојка на плажа, долги летови лет, јога, вршење на пилатес вежби, аеробик и сл.На чевли е неопходна опрема за одмор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа