.

.

Златна Ѕвезда AWM90245 Кометата Мешавина Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

Златна Ѕвезда AWM90245 Кометата Мешавина Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

DEN 1691.52
Достапност
Залиха

4-ply Помеша Памук/Rayon/Полиестер Предиво за Одлична mositure апсорпција. 5" (12.7 cm) Headband.Не Launderable.Кометата се Вклопуваат Looped Крајот Влажни Четка Тешки Перформанси за Општа Секојдневна Одржување работни Места.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа