.

.

MarccTipton Дебели Луксузни Акрилик се Прикаже Случај, Фудбал Чување, Спортски и на Отворено за Сувенири се Прикаже поле, 5mm Дебелина Јасно Акрилик, Треба да се Состави (В?

MarccTipton Дебели Луксузни Акрилик се Прикаже Случај, Фудбал Чување, Спортски и на Отворено за Сувенири се Прикаже

DEN 1956.00
Достапност
Залиха

Уникатен Дизајн – Тоа е урнеме структура се прикаже случај, едноставно собранието е потребен, на собранието insturction е вклучен во пакетот.Големи Димензии - за Внатрешни големина 11.8" x 6.8" x 7.6", овозможува да се прикаже на еден фудбалски должина до 11.7" , исто така му одговара и за други спортски и на отворено за сувенири, во рамките на оваа големина.Луксузна Заврши – Направени од 1/5"(5mm) дебелина транспарентен акрил, секој страни заврши со висок сјај полирање, одржување на екранот предмети впечатлива.Заштита Од Прашина & Штети – ги Штити вашите скапоцени објект од гребнатини и други штети.И лесен за чистење на акрилик случај со мека ткаенина за чистење од прашина.Пакет – имаме оптимизиран за пакување за да се обезбеди случај е во добра состојба кога ќе ја добијат.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.Чувајте Вашиот Сон Секогаш Shinning!Ова е на сите јасно луксузни прикаже случај, тоа покажува itemsperfectly од секој поглед.Чувајте ги вашите Сувенири предмети внатре, да ги задржи yourprecious секогаш впечатлива и shinning!Уникатен Дизајн, лесно да се отвори и да се соберат Доволно простор за чување на фудбал или други items Thick и издржливи акрилик материјал, изгледа јасно како thecrystal Секогаш чувајте ги вашите објекти за безбедно и впечатлива Забелешка : Треба да се состави по добивањето тоа Спецификација : Материјал : 5mm Дебелина јасно acrylic Exterior големина : 12" x 7.2" x 8"Внатрешни работи големина : 11.8" x 6.8" x 7.6"Тежина : 3.97 кг Пакет содржина : 6 x акрилик sheets10 x јасно quare коцка (вклучува 2 парчиња резервни колекции)26 x јасно завртки (вклучуваат резервни колекции)1 x Соберат инструкции.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа