.

.

Табела Saw Длабочина Мерачи, Магнетни Висина Колосек, со Дигитални LCD Екран Мулти-Функција Конструкција за Машини за Столар Инженерство(0-80mm)

Табела Saw Длабочина Мерачи, Магнетни Висина Колосек, со Дигитални LCD Екран Мулти-Функција Конструкција за Машини

DEN 909.60
Достапност
Залиха

Ова магнетно самоодржлива е погодно за нога-вертикална мерење.Користење на слободен стои магнетни стапала, вертикална мерења е повеќе точни.Дигитален LCD екран, можете да читате брзо хоризонтално и вертикално.Се применува за прирачник рутер и рутер табела.Лесно да се прилагоди растојание за да се постигне висина мерење, мулти-функција клипот-дупка / слот длабочината на мерење.Челик заклучување со завртки може да ви помогне за да ја заклучите владетел за одржување на мерење.На мерени вредности, исто така може да се конвертира помеѓу инчи и милиметри.Самоодржлива, на машина длабочина може да се постави на рутер planer маса, и грбот може да се прилагоди по висина.Функција : 1. Лесно да се прилагоди растојание за да се постигне висина мерење, мулти-функција клипот-дупка / слот длабочината на мерење.2. Ова магнетно самоодржлива е погодно за нога-вертикална мерење.Користење на слободен стои магнетни стапала, вертикална мерења е повеќе точни.3. Челик заклучување со завртки може да ви помогне за да ја заклучите владетел за одржување на мерење.На мерени вредности, исто така може да се конвертира помеѓу инчи и милиметри.4. Дигитален LCD екран, можете да читате брзо хоризонтално и вертикално.Се применува за прирачник рутер и рутер табела.5. Самоодржлива, на машина длабочина може да се постави на рутер planer маса, и грбот може да се прилагоди по висина.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item Тип : Табела saw длабочина мерење владетел Материјал : Инженерство plastics Color : Како слики shown Measurement : Хоризонтална и вертикална measurement Application : Применливи за прирачник рутер и рутер table Aperture : 60mm широк aperture Measuring Опсег : 0 - 80mm / 0 -31/8 in Hole длабочина : 0 - 50мм / 0 - 2in Resolution : 0.01 mm / 0.0005 in Power Набавка : CR20323 V (со батерија) Пакет Листа : 1 x Табела Saw Длабочина Мерење Владетел Забелешка : Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа