.

.

Само-Поддршка на Дигитални Висина Мерач на Длабочина Мерење Владетел Длабочина Мерач Машини за Столарски(0-80mm)

Само-Поддршка на Дигитални Висина Мерач на Длабочина Мерење Владетел Длабочина Мерач Машини за Столарски(0-80mm)

DEN 2193.60
Достапност
Залиха

Челик заклучување со завртки може да ви помогне за да ја заклучите владетел за одржување на мерење.На мерени вредности, исто така може да се конвертира помеѓу инчи и милиметри.Лесно да се прилагоди растојание за да се постигне висина мерење, мулти-функција клипот-дупка / слот длабочината на мерење.Ова магнетно самоодржлива е погодно за нога-вертикална мерење.Користење на слободен стои магнетни стапала, вертикална мерења е повеќе точни.Самоодржлива, на машина длабочина може да се постави на рутер planer маса, и грбот може да се прилагоди по висина.Дигитален LCD екран, можете да читате брзо хоризонтално и вертикално.Се применува за прирачник рутер и рутер табела.Функција : 1. Лесно да се прилагоди растојание за да се постигне висина мерење, мулти-функција клипот-дупка / слот длабочината на мерење.2. Ова магнетно самоодржлива е погодно за нога-вертикална мерење.Користење на слободен стои магнетни стапала, вертикална мерења е повеќе точни.3. Челик заклучување со завртки може да ви помогне за да ја заклучите владетел за одржување на мерење.На мерени вредности, исто така може да се конвертира помеѓу инчи и милиметри.4. Дигитален LCD екран, можете да читате брзо хоризонтално и вертикално.Се применува за прирачник рутер и рутер табела.5. Самоодржлива, на машина длабочина може да се постави на рутер planer маса, и грбот може да се прилагоди по висина.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item Тип : Табела saw длабочина мерење владетел Материјал : Инженерство plastics Color : Како слики shown Measurement : Хоризонтална и вертикална measurement Application : Применливи за прирачник рутер и рутер table Aperture : 60mm широк aperture Measuring Опсег : 0 - 80mm / 0 -31/8 in Hole длабочина : 0 - 50мм / 0 - 2in Resolution : 0.01 mm / 0.0005 in Power Набавка : CR20323 V (со батерија) Пакет Листа : 1 x Табела Saw Длабочина Мерење Владетел Информации : Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа