.

.

Користи VHS Филм 40 Дена и 40 Ноќи 189

Користи VHS Филм 40 Дена и 40 Ноќи 189

DEN 150.96
Достапност
Залиха

Филм/Тв Наслов : 40 дена и 40 ноќи.Сигнал Стандард : NTSC.Жанр : Комедија.Оценка : Р. Образец Од Страна На Froo!КОРИСТИ VHS Филмот "40 Дена и 40 Ноќи" 189 Came Форма складирање затварање, затоа непознати услови за работа.ЈАС СУМ ЧЕСЕН ПРОДАВАЧОТ, ЈАС СЕ НАПРАВИ НАЈДОБРО ДА СЕ ОПИШАТ МОИТЕ ПРЕДМЕТИ НА НАЈДОБРОТО ОД МОЈАТА СПОСОБНОСТ.АКО НЕ СТЕ СОСЕМА ЗАДОВОЛНИ , "ВЕ МОЛАМ" КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ ПРЕД ДА ГО ОСТАВАТ FEED ВРАТИ.МОЈАТА ЦЕЛ Е ДА ГИ ЗАДОВОЛИ СИТЕ МОИ COSTUMERS.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОТРАГА И/ИЛИ ЗА КУПУВАЊЕ.MIKEYes, Ние не комбинирани "КУПУВАЧИ ИЗВЕСТУВАЊЕ"Повеќето Сите мои предмети наведени се или"НОВИ- "НОВИ АКЦИИ или НОВИ "СТАРИ АКЦИИ" Или USEDSome Нови Користени Предмети може да има некои козметички носат или изгребан и не може да биде во совршена состојба, но се во добра состојба.Иако некои Нови Објекти може или не може да дојде во неговата оригинална кутии и некои може да имаат пишување на тоа, кој веќе беше таму кога јас купи нив како што се.Сите мои Огласи во која се наведува НОВИ Или "БРЕНД НОВИ АКЦИИ" или "СТАРИОТ ПАРК" како што се КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ, АВТО ДЕЛОВИ, КНИГИ, КАСЕТИ, 8 ПЕСНА ЛЕНТИ ЕКТ, биле во простор за 30 години или така.Повеќето сите "се КОРИСТИ" објекти, кои доаѓаат од Единица за Складирање Запленувања.Најчесто се појавува cosmetically да биде во добра состојба; сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас се стремиме да им даде на СИТЕ моите клиенти 100% задоволство, затоа јас ќе се среќни да се даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ако некој објект е не е она што го очекува.Ве МОЛИМЕ НЕ "КУПИ или да се НАПРАВИ ПОНУДА" АКО НЕ ПОСТОИ НАМЕРА ДА се СЛЕДИ ПРЕКУ НА СИТЕ ТРАНСАКЦИИ.Ако имате било какви прашања пред купување, "ве МОЛАМ" се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме Mike About Us About Us We си вистински продавачот понудата на квалитетни објекти во пониските цени.Секој објект е внимателно спакуван со користење на најнова технологија за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Уживајте во вашата посета!Payment Payment We прифатат плаќање од страна на : .Ние се големо внимание пакување секоја точка за да се обезбеди Извезени од Страна Export Your Store.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа