.

.

Niteangel Дрвени Хрчак Вежба Тркало - Молчи Хрчак Работи Тркала за Хрчаци Gerbil Глувци и Други Слични Големина Мали домашни Миленици

Niteangel Дрвени Хрчак Вежба Тркало - Молчи Хрчак Работи Тркала за Хрчаци Gerbil Глувци и Други Слични Големина

DEN 815.76
Достапност
Залиха

Молчи Спин Хрчак Вежба Тркало - Ние дизајниран да ја користи двојна топката имајќи да го задржи на се врти без проблеми, со многу ниско ниво на бучава (околу 40d B), носи тивка ноќ за вас, дури и ако вашиот малку пријатели кои работат надвор на хрчак вежба тркало во ноќен живот.Разумна Големина на Хрчак Тркала Тапан : Мала Големина(S) - 8.6-инчен Дијаметар тапан тркала w/ 2.6-инчен песна широк е препорачливо за џуџе хрчаци, мали gerbil, глувци и други слични големина домашни миленици, одговара за нив кога се работи без виткање на нивните грбови.Ние дизајниран 3 големини и со различни дијаметри да се обезбеди назад-friendly работи искуство за хрчаци на различни видови и големини, ве молиме изберете вистинскиот за вашите миленици.Домашно милениче-Безбедно Материјал & Здрав & Ублажи-отпорни - На плута работи песна е континуирано да се спречи пукнатини или со вкусовите.На мека површина од плута песна обезбедува шепа-friendly кога се работи.Направен од Дабово & Топола дрво, кои се трајни и се ублажи-отпорни, како и.Прилагодлива Висина нуди погодност за вас по желба од дизајнирано кафез тема.Ве молиме имајте во предвид димензија на овој хрчак вежба тркала, ако вашиот кафезот или резервоарот е мал или не се доволно високи, тоа не е совршен избор, поради големите големина.Не-ѓубрето стојат дава ова тркала цврст став, тоа е збор со плута мат под основата за да се спречи да се движи кога хрчак работи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа