.

.

YIE 4 Pc. Torx Малку Socket Set, Ѕвезда Битови, 3/8 Диск

YIE 4 Pc. Torx Малку Socket Set, Ѕвезда Битови, 3/8 Диск

DEN 899.76
Достапност
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.За возење ѕвезда и Torx стил сврзувачки елементи на автомобили, велосипеди и повеќе. 3/8-инчен плоштадот вози sockets вклучени : T-45, Т-47, Т-50, Т-55 на мини складирање железница.Премиум S2 легиран челик делови и хром vanadium челик штекер тела.Ги исполнува или го надминува стандарди.Доживотна гаранција.Спецификација : Тежина : 0.484 lb(s)Пакет Висина : 1.000"Пакет Должина : 5.875"Пакет Ширина : 5.750".

Параметрите на стоката

Weight:
0.484 lb(s)
Package Height:
1.000
Package Length:
5.875
Package Width:
5.750

Подобро ви се допаѓа