.

.

35pc Torx E-Приклучок Ѕвезда Tamperproof Sockets Малку Сет 1/4 3/8 1/2 Вози Битови

35pc Torx E-Приклучок Ѕвезда Tamperproof Sockets Малку Сет 1/4 3/8 1/2 Вози Битови

DEN 455.76
Достапност
Залиха

60-Парче Господар Torx Малку Приклучок и Надворешни Torx Socket Set, Тоа изградена од S2 Челик и хром vanadium челик (CR-V) за супериорна сила и долговечност, Sockets карактеристики на хром финиш и делови се направени од S2 челик битови да одолее на ' рѓа и корозија.На битови е направен од S2 челик, што е токму и автоматски машински за да се обезбеди точна големина.Функција : Токму и автоматски машински малку совети за да се обезбеди точна големина, chamfered малку завршува вметнете без проблеми во сврзувачки елементи и да се заштити двата бита и сврзувачки елементи од оштетени рабови Висока јачина хром vanadium челик sockets обезбедуваат супериорен во однос на моторот за поголема претворање на енергија со огледало хром финиш за отпорност на корозија и на Сите наши делови се направени од премиум S2 од легиран челик, што го прави потешко и повеќе издржливи.Ова осигурува тие трае во текот на повеќе намени, без компромитирање на квалитетот Cr-V челик штекер сигурно не се заклучи на вашиот ratchet се справи и се врти, дури и најтешките сврзувачки елементи Socket set доаѓа затворени во една удар моделирани случај да ги задржи сите на вашите sockets организирани.Големини се врежана на случајот, како и врежани на нашите приклучоци, па никогаш не ќе мора да дознаам што големината имате Спецификации : Материјал : S2 Челик, Cr-V Диск : 1/4", 3/8" и 1/2" Големина Torx Ѕвезда Битови : T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T47, T50, T55, T60 Подесувате Доказ Torx Битови : T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55 Надворешни Torx Битови : E4, E5, E6, E7, E8, E10, E12, E14, E16, E18 Пакет Содржина : 35pc Torx Socket Set за Носење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа