.

.

JUSTPENGHUI Штекер Клучеви 9pcs 1/2 Вози E10 E11 E12 E14 E16 E18 E20 E22 E24 E Тип Torx Ѕвезда Малку Socket Set Рака Поправка Алатки Алатка Делови (Боја : 9pcs)

JUSTPENGHUI Штекер Клучеви 9pcs 1/2 Вози E10 E11 E12 E14 E16 E18 E20 E22 E24 E Тип Torx Ѕвезда Малку Socket Set

DEN 1461.60
Достапност
Залиха

Тоа е многу погодна за влијанието на возачите и приклучок за клучеви, и тоа е многу погодна за ракување со навртки кои се тешко да се постигне.Збир на потребните додатоци за електрична вежба и влијанието на возачот.Неограничено користење во автомобилската, хардвер, хоби, и дома и на други полиња.На висока јачина на влијанието одделение 45# челик ракав можат да го издржат поголем вртежен момент од влијанието алатка и да се обезбеди услуга за живот.На високо-квалитетни црна оксид слој обезбедува максимална заштита од ' рѓа и корозија.Материјал : steel Model : 1/2" Слива Цвет Ѕвезда Штекер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа