.

.

Метал железо класичен автомобил Гроздобер класичен автомобил модел Дома автомобилот украси сценско најдобро продаваните железо уметност

Метал железо класичен автомобил Гроздобер класичен автомобил модел Дома автомобилот украси сценско најдобро продаваните

DEN 2383.20
Достапност
Залиха

Применливи сцена : дали дома е патентиран Извор : Нема Шема шема : павилјон павилјон боја : сребро сива Пакување : картон Пакет материјал тип : Метал материјал : Железо големина : [manual мерење] должина и ширина висина 21*8*11 CM Производен метод : чиста рачно производство Прилагодено обработка : Нема Моделирање : Геометриски Стил : Кинески Нишалото Форма : Декорација Технологија : Позлата Увезени : Нема Категорија : Возила Модел / Model / Модел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа