.

.

(Сет на 72) Grosseto Вечера Предници, Тешка Тежина 18 Нерѓосувачки Челик 7 -Инчен Табела Предници за Ресторан/Угостителство, Комерцијален Квалитет Сребрениот Flatware Сет

(Сет на 72) Grosseto Вечера Предници, Тешка Тежина 18 Нерѓосувачки Челик 7 -Инчен Табела Предници за Ресторан/Угостителство,

DEN 1053.60
Достапност
Залиха

Издржливи Висок Степен на 18/0 Нерѓосувачки Челик Вечера Вилушка со Екстра Дебели Ергономски се Справи.Модерни, функционални и удобно работи завршува.Мора да се за Повик за Вечера Услуги, Угостителски Услуги, Ресторани, Барови, Хотели, и многу повеќе!. 7-инчен Долго Тешка Тежина Вечера Вилушка.Со соодветна грижа може да Трае за цел Живот.Лесно да се Чисти.Машина за миење садови безбедно.Оваа Вилушка е дел од нашата Grosseto Flatware Колекција кој претставува едноставна линија изградба на рачки кој се одликува со едноставен дизајн кој е совршен за формално место settings.Благодарение на софистициран облик и сјајна сјај на оваа flatware, тоа ќе се вклопуваат во Банкети, Земјата Клубови, и други Елитното Јадење Локации.Стилски и Функционален Flatware е Достапна во 1, 3, 6 Десетина Сетови.Задоволство Загарантирани!.И домот, и ги поканува, овој класичен модел служи како прекрасно дополнување на удобно и опуштено јадење средини.Изградена во тешка категорија 18/0 нерѓосувачки челик, оваа вечера вилушка, исто така, може да се пофали светла огледало полски, атрактивни заоблени rimmed се справи, и четири tines дизајн.Објектот мерки 7" во должина и ќе додадете класичен допир на секое јадење област.Класичен flatware е суштински дел од секоја кујна, дали во ресторан или дома.Уживаат во еден од нашите едноставен, но елегантен нерѓосувачки челик flatware поставува денес.Ние работевме напорно за да дизајнираат flatware сет кој им дава на сите што го сакате карактеристики по прифатлива цена, вклучувајќи ги и Високо-квалитетни елегантен дизајн нерѓосувачки челик предници Трајни силна изградба, која ќе трае со години, за да дојде Добро балансирана да се вклопи сигурно во вашата рака отпорни на Топлина, нема да се наведнуваат и машина за миење садови безбедно Со соодветна грижа и малку на љубовта, нашиот огледало полиран, од не ' рѓосувачки челик flatware ќе се хранат вашето семејство за годините што доаѓаат.За да го поставите вашата маса во стил скролувајте горе и кликнете на Додај во Кошничката Копче за да ја добиете вашата Flatware Поставите испраќаат денес.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа