.

.

47th & Главната Нерѓосувачки Челик и Емајл Десерт Предници, Сет од 4, Бела / Злато

47th & Главната Нерѓосувачки Челик и Емајл Десерт Предници, Сет од 4, Бела / Злато

DEN 379.68
Достапност
Залиха

СЕТ ОД 4 ДЕСЕРТ ГРАНКИ : 3-tine тесто предници изработени од нерѓосувачки челик со трајни емајл слој; послужи до пита, торта или колачи во стил.ДИМЕНЗИИ : Секој вилушка мерки 4.5-инчи долго x .70-инчен широк; рака мие со сапун и вода.ЕМАЈЛОТ КРАЈ : Додадете софистицираност на вашата маса со овие бели глеѓ предници со златни рабови и грбот; направена со трајни нерѓосувачки го украдат телото.ОДНЕСУВАЈТЕ се кон СЕБЕ си ИЛИ да се ДАДЕ КАКО ПОДАРОК : Нивната помала големина прави големи да се, исто така, се користи како мезе или салата предници, што ги прави идеални за да се даде до пријателите и семејството за Божиќ, родендени, housewarmings, и водителка подароци.ДОДАДЕТЕ РАДОСТ ЗА ВАШИОТ СЕКОЈДНЕВЕН ЖИВОТ : Со 47th доставување на стилот и изборот на атрактивна цена поени.Нашата заложба е да ви обезбеди најдобрите : најдобрите производи и дизајни на најдобри цени.Проверете други предмети од 47th s Кујна Колекција.Сите наши производи се со висок квалитет, со модерни дизајни за подобрување на вашата кујна или вашиот следен настани.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа