.

.

Webcamera_usb на Модулот на Камерата,2MP FHD 1080P USB Модулот на Камерата,Висока Fps640X360@260fps Компактен фотоапарат Одбор Модул со Cmos OV4689 Сензор,Дома Nanny Надзор Малина Пи Web cam Модул ?

Webcamera_usb на Модулот на Камерата,2MP FHD 1080P USB Модулот на Камерата,Висока [email protected] Компактен фотоапарат

DEN 1607.76
Достапност
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Висока Стапка@260fps USB Камера Модул : Висок квалитет cmos ov4689 слика Сензор за висока стапка на 640 [email protected] Максимална резолуција : 1920*1080 P,Висока стапка на usb модулот на камерата прави видео повеќе течно,формат на Компресија : MJPEG / YUV2(YUYV),балансот на Белата боја Функција : Одлична внатрешна и надворешна ефекти,живописни бои.Webcamera_usb Широк Агол 100 степен нема нарушување леќа Usb Камера Модул : Usb модулот на камерата со 100 степен нема нарушување леќа,широк агол usb модулот на камерата може да ги исполни повеќето снимање и видео барања,со Висока резолуција од 2 мегапиксели 1080p компактна usb модулот на камерата е опремена со 1 метар usb кабел,otg Поддршка по желба.Мали куќи,може да се вградени во повеќето машини.FULL HD 1080 P USB Камера Модул : стримување на модулот на камерата обезбедува неверојатно остри 2К да го фати кристално јасни слики и записи 360 [email protected] видео.Се користи за сите видови на машина како што е подолу : машини опрема,сите-во-едно машина,ПОС опрема,STB,паметни кутија ТВ КУТИЈА,advisement играч,LED дисплеј,автоматски вендинг машина,безбедност кутија,лаптоп,видео врата телефон,СРЕДИНАТА,Таблет надворешни,проценител,Медицинска Опрема,на-на-на самото место на спроведување на законот,итн.MJPEG/YUY2 Формат на Компресија : Webcamera_usb USB модулот на камерата со MJPEG/YUY2 компресија формат помош за да се спаси повеќе простор за складирање,стриминг со помалку побарувачката на вашиот компјутер обезбедува побрз и помазна видео качувањето.1080 P HD висока резолуција широк агол 100 степен нема нарушување леќа usb модулот на камерата,широк апликација за повеќето проект.Приклучок и Play YUY2 и MJPEG по желба.Авто изложеност АЕК Поддршка/Авто бела blance AEB Поддршка.Боја : нема нарушување леќа Повеќе Широк Агол Леќа за Различни Потреби : 3.6 мм леќа,нема нарушување леќа се дизајнирани за избор во согласност со различни потреби.Прилагодливи Параметри : Brightness/Contrast/Сатурација/Хуе/Гама/Добивка/White Balance/Backlight Contrast/Изложеност,итн параметри се прилагодливи.Широка Примена за различни употреба : .Заштита на property Live Streaming Tele-Conference Protect здрави.Користете многу поголем опсег : Default 1 метар USB кабел во пакет.Играат и да се Приклучиш : Мини големина на камерата може да се спроведе во сите видови на industrail систем,1 Метар USB кабел опремени,само Plug&Play.Перформанси : . 1920 X1080 [email protected] 60fps 1280 X720 [email protected] 120fps 640 X360 [email protected] 260fps.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа