.

.

3361S-1-103GLF - Променлива 2-Игли SMD 3361S-1 (10 Парче Многу)

3361S-1-103GLF - Променлива 2-Игли SMD 3361S-1 (10 Парче Многу)

DEN 430.32
Достапност
Залиха

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Тример Отпорник. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.Ротари.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа