.

.

3269W-1-502 - Променлива 2-Игли SMD 3269W-1 (10 Парче Многу)

3269W-1-502 - Променлива 2-Игли SMD 3269W-1 (10 Парче Многу)

DEN 2205.60
Достапност
Залиха

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Тример Отпорник. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип. 12-свиок Ротари.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа