.

.

D&D PowerDrive B242/15 Здружени Појас, 21/32 x 245, ОК 15 Бенд, 245 Должина

D&D PowerDrive B242/15 Здружени Појас, 21/32 x 245, ОК 15 Бенд, 245 Должина

DEN 15057.84
Достапност
Залиха

Појас Б 21/32 x 245in ОК 15 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа