.

.

D&D PowerDrive 460XL025 Шумата Производство Замена Појас

D&D PowerDrive 460XL025 Шумата Производство Замена Појас

DEN 131.76
Достапност
Залиха

Времето појас xl x 0.25 46 In пл T230. Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 0.08 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа