.

.

D&D PowerDrive D248/08 Здружени Појас 1 1/4 x 253 ОК 8 Бенд, Гума

D&D PowerDrive D248/08 Здружени Појас 1 1/4 x 253 ОК 8 Бенд, Гума

DEN 607.20
Достапност
Залиха

Појас Д 1-1/4 x 253in ОК 8 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа