.

.

Џејсон Индустриски 12 /5V2800 5V Дел Природна Гума UniMatch Здружени Длабоко Оптоварување V-Ремени, 5/8 Врвот Ширина, 17/32 Дебели, 280 Долго, 12 Ребра

Џејсон Индустриски 12 /5V2800 5V Дел Природна Гума UniMatch Здружени Длабоко Оптоварување V-Ремени, 5/8 Врвот Ширина,

DEN 369.60
Достапност
Залиха

Висока Моќност Способност - Висока моќност со повеќе компактен диск.Здружени Изградба - Ткаенина/Neoprene врвот на бендот, го подобрува стабилноста и го спречува ремени од превртување или излетаат на диск.Минимизира вибрации.Масло Покрие - Памук/полиестер смеса.Uni Match Здружени V-ремени се достапни во Длабока Оптоварување делови 3 V, 5 V и 8 V, и карактеристика исто премиум конструкции како индивидуални Длабоко Оптоварување појас и се врзани заедно со ткаенина-neoprene врвот бенд.Овие појаси се често се користи на вертикална шахти и каде појас вибрации, бичувањето и да се сврти-над мора да се намалат.Здружени Длабоко Оптоварување V-ремени се утврдени од страна на голем број проследено со напред коса црта која покажува bandedconstruction, број на ребра и една буква/број комбинација укажува на база појас дел број -Пример : 8/5 V750.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа