.

.

Iconikal 9-инчен денот на Благодарноста Не-Snap Не-Никнуваат Партија Табела Корист, Есенски Лисја, 6-Пакет

Iconikal 9-инчен денот на Благодарноста Не-Snap Не-Никнуваат Партија Табела Корист, Есенски Лисја, 6-Пакет

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Споделување овој голем празник традиција со вашето семејство и пријатели.Секој корист содржи партија шапка, шеги, и играчки или подароци.За да го отворите корист користење на традиционалниот метод, две лица се повлече од корист, освен, секој одржување на крајот, предизвикувајќи корист да се подели unevenly и оставајќи едно лице кое се наоѓа на централниот дел и награда.Вклучува (6) 9-инчен услуги на есен-тематските дизајн.ЗАБЕЛЕШКА : Овие се различни од традиционалната крекери, бидејќи тие не се вклучени брзо внатре.Споделување овој голем празник традиција со вашето семејство и пријатели со овој свежи земе на стари омилени.Секој корист содржи партија шапка, шеги, и играчки или подароци.За да го отворите корист користење на традиционалниот метод, две лица се повлече од корист, освен, секој одржување на крајот, предизвикувајќи корист да се подели unevenly и оставајќи едно лице кое се наоѓа на централниот дел и награда.Или оној одржување на поголем дел од корист добива награда, или секој човек има своја корист и ја задржува својата содржина без оглед на тоа кој има поголем крајот.По отворањето на корист, едноставно стави на шапка и читање на шеги од внатре.Овие услуги може исто така да биде отворена од страна на едно лице влечење на двете страни.Големи партии, свиткување, вечери, и многу повеќе!Вклучува (6) 9-инчен услуги во празнична есен-тематските дизајни.ЗАБЕЛЕШКА : Овие се различни од традиционалната крекери, бидејќи тие не се вклучени брзо внатре.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа