.

.

Печатач Кабел 15 ФТ,USB Кабел за Принтер High Speed USB 2.0 Машки да се Тип Б Машки Печатач, Скенер Кабел Кабелот Компатибилен со HP, Canon, Epson, Dell, Брат, Lexmark, Xerox, Samsung итн. (15ft/5M)

Печатач Кабел 15 ФТ,USB Кабел за Принтер High Speed USB 2.0 Машки да се Тип Б Машки Печатач, Скенер Кабел Кабелот

DEN 191.76
Достапност
Залиха

【Универзална Печатач Кабел】 : USB 2.0 Печатач Кабел е идеален за поврзување на вашиот скенер, печатач, сервер, камера како што се HP, Canon, Lexmark, Epson, Dell, Xerox , Samsung и други usb b уреди на лаптоп, компјутер (Mac/PC) или други USB-от уред. 【Голема Брзина на Пренос】 : До 480 Mbps трансфери на податоци брзина за USB 2.0 уреди, печатач кабелот е назад во согласност со full-speed USB 1.1 (12 Mbps), и low-speed USB 1.0 (1.5 Mbps). 【Најлон Метежот-слободен Дизајн】 : Метежот-слободен Најлон Плетенка Дизајн, овој USB 2.0 Печатач Мозок е далеку повеќе сигурен од другите во нејзината цена опсег.Премиум најлон плетенка кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни. 【Позлатени Конектори】 : Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал јасност и екранировка за да се минимизира пречки. 【Она што Ќе Добиете за】 : Plug and play, без возачот се бара.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : USB 2.0 Печатач Кабел, нашата фан-омилени 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.ВАЖНА НАПОМЕНА : Овој печатач usb кабел има USB 2.0 ТИП B ИНТЕРФЕЈС, НЕ USB 3.0 Тип Б. Големина : 15ft.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа