.

.

USB-C Кабелот на Полначот 3Pack 3FT Тип C Кабел за Телефон Кабелот за Полнење Компатибилен Со LG K92 V50 V40 G8 Г-7 Крило 5G Сомот 5G Samsung Галакси A32 A12 A10e A20e S21 S10 S20 A21s А50 A51 A52 A70 A71 Мото G ?

USB-C Кабелот на Полначот 3Pack 3FT Тип C Кабел за Телефон Кабелот за Полнење Компатибилен Со LG K92 V50 V40 G8

DEN 1898.40
Достапност
Залиха

【3 Стапки USB Тип C Кабелот】Стандардна Должина USB C Полнење Кабел е внимателен големина за оние кои не треба премногу долго или премногу краток кабли за да се стават настрана нивните телефони полнење, по ден долга работа.Овие usb c канапи за автомобил полнач, исто така, одговара за возачите кои не сакаат екстра долги кабли испреплетени во нивниот автомобил, но доволно долго кабли за употреба за навигација.Овие 3ft usbc кабелот дефинитивно ќе ги задоволат вашите секојдневна употреба. 【Ултра Трајни USB C Пренослив Апарат Кабелот】Изграден со високо-квалитет бакар жица за да се зголеми сигнал за квалитет и гаранција за полнење безбедност.Алуминиум школка и bulletproof најлон плетенка јакна направи USB-C Кабел повеќе флексибилен, помек, полесни.Тоа ќе биде потрајни од оригиналниот тип. 【- Со голема Брзина на Полнење И Синхронизирање】Оваа Брзо Полнење на Телефонот Кабелот поддржува безбедно-со голема брзина на полнење(2.4 A).Таа, исто така поддржува брз трансфер на податоци.Синхронизација на вашите филмови, музика или фотографии во секунди до 480 Mbps пренос на брзини.Бидете сигурни-со голема брзина на пренос на вашата потреба. 【Широко Компатибилен】Овие C Полнење Тип на Кабел се дизајнирани да работат беспрекорно со било уреди користите USB-В порта.Компатибилен со LG Г-7 G8 Thin Q G6 G5 V60 V50 Thin Q LG Stylo 6 5 4, One Plus Nord 8 Pro 8 T, Мото E7 G30 G10 G9 G8 Моќ G9 Плус G9 Игра Работ S, Samsung Галакси F62 F41 S20 S10 S10 E S9 S8 Плус A20 Плус A10 E А50 A40 A70 A80 A90 A11 A51 A71 5 G, Lumia 950 и други usb тип c уреди. 【Она што Ќе Добиете за】 3x 3 FT Мобилен Телефон Држачи за Кабел Тип C; 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори да ви ефикасно како е можно поскоро. 3 Pack 3 FT USB за да го USB-C Кабел за Samsung Галакси S20 FE 5 G A32 A42 5 G M31 Prime Perfect Design3ft е најчеста користи, испреплетени отпорни за практично складирање.Високо ефикасни usb c кабли се идеална предмети за замена и копија во потреба.3 пакет 3ft бакарни жици се погодни за патување без заплитане со други предмети во багажот.Брзо Полнење И повеќе USB C уреди.Производ Warranty We нудат 24 месец Кршење Гаранција за сите полначот во случај на дефект на производот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние љубезно ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа