.

.

USB C Брзо Полнење Кабел 3Pack 3FT Најлон Плетенка USB-C Кабел Мобилен Телефон Кабелот на Полначот на Компатибилен Со Samsung Galaxy F42 5G M32 5G A03s F22 A22 5G M42 5G М12 Мото E30 E40 G Чиста Табот G2

USB C Брзо Полнење Кабел 3Pack 3FT Најлон Плетенка USB-C Кабел Мобилен Телефон Кабелот на Полначот на Компатибилен

DEN 2265.60
Достапност
Залиха

【Широко Компатибилен】Овие Брзо Полнење Кабелот Тип Ц се дизајнирани да работат беспрекорно со било уреди користите USB-В порта.Компатибилен со Samsung Galaxy A03s M42 5 G М12 F12 F02s A32 5 G M02s A12 M21s M31 Премиер F41 Табот Active3 A42 5 G, LG Г-7 G8 Thin Q G6 G5 V60 V50 Thin Q LG Stylo 6 5 4, Мото E7 G30 G10 G9 G8 Моќ G9 Плус G9 Игра Работ S, Google Пиксели 5a 4а-5 G 4 XL 3а XL и други usb тип c уреди. 【3 Стапки Тип C USB Кабел】Стандардна Должина USB-C Полнење Кабел е внимателен големина за оние кои не треба премногу долго или премногу краток кабли за да се стават настрана нивните телефони полнење, по ден долга работа.Овие тип c кабелот на полначот, исто така, одговара за возачите кои не сакаат екстра долг кабел испреплетени во нивниот автомобил, но доволно долго кабел за да го користите за навигација.Овие 3ft тип c полнење кабел за брзо полнење дефинитивно ќе ги задоволат вашите секојдневна употреба. 【Ултра Трајни USB C Брзо Полнење Кабел】Изграден со високо-квалитет бакар жица за да се зголеми сигнал за квалитет и гаранција за полнење безбедност.Алуминиум школка и bulletproof најлон плетенка јакна направи 3ft usb-c кабел повеќе флексибилен, помек, полесни.Тоа ќе биде потрајни од оригиналниот тип. 【- Со голема Брзина на Полнење И Синхронизирање】Овој андроид држачи за кабел тип c поддржува безбедно-со голема брзина на полнење(2.4 A).Таа, исто така поддржува брз трансфер на податоци.Синхронизација на вашите филмови, музика или фотографии во секунди до 480 Mbps пренос на брзини.Бидете сигурни-со голема брзина на пренос на вашата потреба. 【Она што Ќе Добиете за】3x 3 FT USB Тип на Тип C Кабел; 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори да ви ефикасно како е можно поскоро. 3 Pack 3 FT USB за да го USB-C Кабел за Samsung Галакси S20 FE 5 G A32 A42 5 G M31 Prime Perfect Design3ft е најчеста користи, испреплетени отпорни за практично складирање.Високо ефикасни usb c кабли се идеална предмети за замена и копија во потреба.3 пакет 3ft бакарни жици се погодни за патување без заплитане со други предмети во багажот.Брзо Полнење И повеќе USB-C уреди.Производ Warranty We нудат 24-месечно Кршење Гаранција за сите полначот во случај на дефект на производот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние љубезно ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа