.

.

Bladeless Вратот Фан 5000mAh, Ѓердан Фан Батерија Управувана 4 брзини, погоден за носене Фан Батерија Силно Струење, Hands-Free Фан Преносни, за Активности на Отворено Патување Of

Bladeless Вратот Фан 5000mAh, Ѓердан Фан Батерија Управувана 4 брзини, погоден за носене Фан Батерија Силно Струење,

DEN 815.76
Достапност
Залиха

????????360° Многу клиенти Повратни информации дека правец на други брендови не е доволно силен, па ние работиме напорно за да се зајакне струење на фан.Употреба на високо-брзина на мотор за испитување во лабораторија, и саканиот ефект беше добиена.Топла складиште на работа?посета на Дизни?Оди кампување?Користењето на оваа фан ќе ви даде голема помош.Спецификации : .Тежина : 0.61 LB (9.76 мл).Текст : 5 V/2 A.Моќност : 5 W.Полнење на Часови : 3 Hrs.Работно време : 3.5-21 Hrs.Батерија : 5000m Ah (18650 Li-ion Батерија).Циклус на полнење пати : 1100 пати.Менувачот : Треба да ја дополните (Престане да Трепка кога целосно наполнета).Материјал : Силикон+ABS+КОМПЈУТЕР.Интерфејс : Тип-В. Тоа може да се види од моделот дека луѓето треба да градите област во лак форма.Така, користејќи bladeless фан со лак форма ќе одговара на вашето тело подобро.На овој начин ќе се чувствуваат удобно носење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа