.

.

O2COOL Батерија Ѓердан Фан - Преносни Виси на Вратот Фан со Прилагодливи Lanyard - 3 Брзина Вертикален Проток на Воздух – Micro USB Полнење Кабел Вклучени (Малина, 1)

O2COOL Батерија Ѓердан Фан - Преносни Виси на Вратот Фан со Прилагодливи Lanyard - 3 Брзина Вертикален Проток на

DEN 359.76
Достапност
Залиха

ЃЕРДАН ФАН - СЕГА БАТЕРИЈА!Бестселерот виси на вратот фотографии од O2 COOL сега е целосно полнење, без батерии задолжителни!Лесно да наплатат со вклучена микро полнење преку USB кабел.Светло трепка додека се полни.Откако полнење е завршена, светлината ќе престане да трепка.РАЗНОВРСНА 3 за КОНТРОЛА на БРЗИНАТА - новиот & подобрување на преносни вратот фан карактеристики три брзина прилагодувања кои ќе ви се прилагоди од лесно ветре да силен ветар!За да го промените брзината поставки, употреба на On/Off switch за да се префрлате преку брзина : Низок, Среден и Висок.МОЌЕН ВЕРТИКАЛЕН ПРОТОК на ВОЗДУХ - Конструиран со моќен три-брзина вертикален проток на воздух, што насочува кул, освежување воздух нагоре кон лицето и главата.Ултра тенок профил и мала тежина се направи оваа батерија вратот фан дискретен и речиси незабележливо.ОТЦЕПУВАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВИ LANYARD - На прилагодливи lanyard ви овозможува да го прилагодите растојанието на фотографии од вашето лице за максимално ладење освежување.Отцепување безбедност функција ја штити necks на деца и возрасни лица во случај на lanyard добива фатени.ЧАСА НА USB БАТЕРИЈАТА ВРЕМЕ - Уживајте часа на ладење освежување!Тивко-работи, на оваа страна се одржа фан ви овозможува да се наплаќаат до однапред и да остане кул и удобно во текот на целиот ден во топли временски услови.Работи на Ниски до 11.5 часа, Средни до 8 часа и Висока до 5.5 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа