.

.

jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Сфера Исклучителна Природна Бела Кристал Среќа Фенг Шуи Десктоп Украси Кристална Топка Канцеларија, Дневна Соба Студија Дома Декорац?

jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Сфера Исклучителна Природна Бела Кристал Среќа Фенг Шуи Десктоп Украси Кристална

DEN 3254.16
Достапност
Залиха

Исклучителна фенг шуи кристална топка е погодна за декорација на разни дома стилови и го подобрува стил на домашна декорација.Класичен природна, груба кристална топка, бела кристална топка накит, донесе богатство и добра среќа.На кристална топка е направен од природни необработен камен и рачно изработени.На кристална топка е мазна и круг.Класичен дрвена основа, цврсти и издржливи.Димензиите се 1.97 во, 2.76 во, 3.15 во, 3.54 во, 3.94 во, 4.33 во, 4.72 во, 5.12 во.Исклучителна кристал накит осветлува вашиот дом живот.Свадба подароци, housewarming подароци, идеален фенг шуи дома декорација подароци за роднини и пријатели.Тоа е, исто така, Совршен décor за или дом или канцеларија, дури и изненадувачки подарок за некој.Име на производ : Tabletop декоративни кристална топка ornaments Product материјал : природни кристал/дрво base Applicable сценарија : семејството, хотел, ресторан, свадба банкет, отворен, затворен, влезот, од страна на кабинетот, спална соба, бања, ТВ кабинет, канцеларија на бирото, градина, било десктоп, итн.1. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го боја пред купување.3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на производот.6. Добредојде на сите да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа