.

.

Крпа Лицето Маска Bandana Со 2pcs Balaclava Прилагодливи Earloop Перат Обновливи за жени мажи

Крпа Лицето Маска Bandana Со 2pcs Balaclava Прилагодливи Earloop Перат Обновливи за жени мажи

DEN 102.72
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Прилагодливи затворање.Машина за Миење или Рака Мие. 【Модерни Стилски Функција Дизајн】Направен од високо-квалитет полиестер, со комбинирање на обновливи и ткаенина материјал, мода и индивидуалност дизајн.Постојат многу стилови за да изберете, кои се многу погодни за мажи, жени, девојки, момчиња и возрасни. 【Дише & Трајни】Експерименти со вистински луѓе облечени и на пареа, се покажа како многу дише додека спречување на инхалација на прав, полен, спреј и други фини честички во воздухот,погоден за сите сезони. 【 Фиксна Носот Жица & Филтер Џеб】На фиксна носот мост ќе не слајд лесно, која е побезбедно и многу повеќе практични.Вграден Филтер Џеб, овозможува употреба на PM2.5 филтер ако треба. 5 слоеви филтер систем ефективно да се чува далеку од прашина и голем број на воздухот загадувачи. (Вклучени 2 Филтри во пакет). 【Удобно & Кожата-friendly】Прилагодени на Американската лице големини.Увото Циклуси може да се прилагодат за да одговараат на индивидуални барања,тоа е лесно да се носат за луѓето кои треба да се носат маска во текот на целиот ден за работа. 【Обновливи & Перат Материјал】Избрани еднократно, перат и дише ткаенина материјали,е првиот избор за работа, шопинг, трчање, качување, патуваат, остварување и на други ситуации.Ние секогаш се обезбеди најдобро искуство за секој клиент.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја контакти со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде најдобра услуга.НОВИ Карактеристики : - се Вклучени : Земете 1 Buc дише лицето маска и 2 Парчиња Филтри. - Дизајн на : Има големи брадата џеб, совршено се вклопува сит под брадата. - Миење Водич : Еднократно, лесно да се грижи за рака мие и се откажам да се исуши. - Повеќенаменски : Одлично за работа, шопинг, трчање, качување и патување. Производ Големина : 5.9*7.9 инчен Како да Одберете : Постојат многу избори, тука се и некои не и не'ts.Не изберат кој √ Имаат два или повеќе слоеви на перат, дише ткаенина. √ Целосно да ги покрие вашите носот и устата. √ Одговара удобно против страни на твоето лице и не треба празнини. √ Имаат носот жица за да се спречи воздушен од протекување надвор од врвот.Не избере дека X Се направени од материјал кои го прават тоа тешко да дише.X Се exhalation залистоци или отвори.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа