.

.

Марта Стјуарт Занаети Круг Работ Хартија Удар, Дијамант Чипка

Марта Стјуарт Занаети Круг Работ Хартија Удар, Дијамант Чипка

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Марта Стјуарт Занаети инспирира crafters да ја откриеме радоста на создавање на убави парчиња со рака.Удар кругови со умре-намалување на граници, без да се намали на хартија.Се создаде 6-инчен до 12-инчен дијаметар кругови со еден инструмент.Се користат со Марта Стјуарт Занаети Круг Работ Удар Starter Kit (се продава одделно).Вклучува еден удар кертриџ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа