.

.

Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Господар, Бања, Дете Бања, Гостин Тоалет Смешно Цртан филм Хамбургер Слушање Музика 66 X 72

Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Господар, Бања, Дете Бања, Гостин Тоалет Смешно Цртан филм Хамбургер Слушање

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Стандардна големина-60"(W)x72"(L)/66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат.Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува со 12 Куки ★Стандардна големина-66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када ★Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат ★Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите ★Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати ★Овој колоритен туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство. ★Тоа е најдобар избор за да ги красат вашата бања,тоа може да светла добро расположение,исто така, може да му даде на овој објект децата,родители ,пријатели како подарок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа