.

.

Туш Капи, PACK 3 Бања Капа за Жените Водоотпорен & Прилагодливи Двојно Обложени Туш Капа Бања Капа (Мулти-colored10)

Туш Капи, PACK 3 Бања Капа за Жените Водоотпорен & Прилагодливи Двојно Обложени Туш Капа Бања Капа (Мулти-colored10)

DEN 1564.80
Достапност
Залиха

Во текот големина Туш Капа - Погодна за возрасни & Децата, доаѓа со comfotable ткаенина и висок квалитет на изработка. 3 Различни Бои да се Избере - Убава и шарени модели за вашиот фаворит.Функционална Туш Капи - Можете да го користите за faical грижа, бања, готвење, чистење и повеќе.Обновливи & Трајни, Водоотпорен - Трајни и нечистотија-отпорни капи за капење, може да се користат одново и одново.Тоа се задржи вашата коса, сува ефикасно кога се искапеш.Гаранција : Ние обезбеди нема ризик парите назад гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи!. 3 ПАКЕТ за Капење Капи Погодна за возрасни & Децата, доаѓа со comfotable ткаенина и висок квалитет на изработка Совршен за faical грижа, бања, готвење, чистење и повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа