.

.

Убавина Градот Сатен Свила Хаубата Екстра Големи Димензии Широк Долго Двоен Слој Спиење Капа за Жени

Убавина Градот Сатен Свила Хаубата Екстра Големи Димензии Широк Долго Двоен Слој Спиење Капа за Жени

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.ПРЕМИУМ САТЕН МАТЕРИЈАЛ X-ТРА ДОЛГО СВИЛА ХАУБАТА КАПА - Лесни, дише и премиум сатен материјал ќе се заштитите косата од сушење и помага да се намали кршење, tangles и чистење.УДОБНО ЏАМБО ГОЛЕМИНА - Една големина одговара на повеќето.Екстра долг 24 x 12 инчи големина го прави лесен за стил!Удобно, се доволно Големи за да се приспособат на сите фризури и задржете сите вашата коса удобно.Одлично за Плетење, Ткае, Dreadlocks, Кадрави, Природни Влакна, Сите типови на коса!.НЕГА на КОСА - се Каже збогум да се подели завршува!Носење на хаубата капа помага во спречување на триење додека спиете во текот на ноќта, затоа намалување на износот на frizz ќе се разбудите со.Да се има вашата коса заштитени намалува стресот, а помага и да се спречи сплит завршува.НАЈДОБРО ЗА СУВА КОСА, НЕ ВЛАЖНА КОСА - да се Носат хаубата капа на сува коса е подобро отколку да се капе влажна коса кога наслов тргнеме за добар ноќен одмор.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ - Рака Мие, ладно и нежни циклус.Сува рамна или висат да се исуши.Не кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа