.

.

Висока Густина Пена Пет Чекори 3 Групи - Не се Лизга 3 Чекори Милениче по Скалите, 15.7 Висок Куче Рампата, Софа Кревет Скала за Кучиња и Мачки Качување Висока Кревет&Ка?

Висока Густина Пена Пет Чекори 3 Групи - Не се Лизга 3 Чекори Милениче по Скалите, 15.7 Висок Куче Рампата, Софа

DEN 1744.56
Достапност
Залиха

????[Висока-квалитет и Удобно ткаенина] : надворешниот слој на оваа 3-слој куче чекори се направени од мека велур кожа и сомотски.Внатрешноста на куче по скалите е направен од високо дише и еластична сунѓер, кој е многу удобен и не е лесно да се деформирани.Тоа ќе обезбеди голема влечење за твоите најдобри пријатели, да им дозволи да се искачи нагоре и надолу. ????[Стабилен и Трајни] : На 3-чекор сунѓерот куче чекори е направен од високо-густина сунѓер.Брзо, лесно собранието - не се потребни алатки.На пет чекори се цврсти доволно да се поддржуваат до 60 кг.Не врвот над, вие не мора да се грижите за вашето домашно милениче паѓа над при користење.Ова домашно милениче по скалите е најдобар избор за вашето домашно милениче, ние се препорачува за мали до средни домашни миленици.Ние исто така имаме 4-слој Пет Чекори, ако сакате да купите, ве молиме внесете го овој линк ASIN : B08 RYD5 Z6 X.Во исто време, 2-слој Пет Чекори ASIN : B08 RYDGL6 R. ????[Лесно да се Инсталира&Чисти] : Ова куче рампата е многу лесно да се инсталира и расклопување.Таа донесува вакуум пакувања, ве молиме инсталирајте ја крпа покрие по сунѓерот има rebounded целосно.Целиот процес е напор.На крпа поклопецот е машина перат.По чистење, ве молиме место ова домашно милениче чекор покрие во вентилирани место да се исуши природно.Не користите фен да се исушат. ????[Екстра Подарок] : Ние автоматски ќе даде куче поводник или домашно милениче кадифен ролери.Куче јаже топката, што се користи за домашни миленици да се џвака и да игра.Нека вашето домашно милениче искуство забава на качување на скали.Миленичиња пената ролери донесува еден вертикален намали дизајн, кој е лесен и брз за да се откине.Супер леплива дизајн брзо може да се отстрани куче коса, мачка влакна, прашина, пената, итн.Ќе заштедите време и енергија да се отстрани тврдоглав домашно милениче коса и други кожен остатоци од облека, мебел, автомобили, теписи и др. ❗[Специјална Најава] : Нашата милениче скалите се спакувани во вакуум компресија пакет, и потребно е време да се враќа по отворањето.Генерално, тоа може целосно да се враќа по 24-48 часа, во зависност од температурата, повисока температурата, толку побрзо се враќа.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа