.

.

Gatomoderno Лавиринтот Картон Мачка Куќа - Мачка Дрво, Мачка Condo, Мачка Лажат, Мачка Пештера, Мачка во Кревет, Мачка Тунел - 13.8 во, Лесно да се Соберат, Без Лепак е Потребно, П

Gatomoderno Лавиринтот Картон Мачка Куќа - Мачка Дрво, Мачка Condo, Мачка Лажат, Мачка Пештера, Мачка во Кревет,

DEN 479.76
Достапност
Залиха

МАЧКИ на ЖИВОТНАТА средина за ЗБОГАТУВАЊЕ на ИГРАЧКА : Лавиринтот може да се користи за да се "catify" на животната средина, давање на вашата мачка удобно место за да репродуцира или да се одморите.Оваа мачка кула им овозможува на мачка да се релаксираат додека чувство повеќе заштитени и го поттикнува своето природно однесување и љубопитност.ПЛАСТОВИДНО - СЕ КРЕАТИВНИ! : Можете да ги користите вклучени zipties да поврзете неколку коцки и да се создаде различни композиции, како што замоци или тунели, за вашите мачки да истражуваат, помагање во нивниот физички и ментален развој.Едноставен дизајн натпревари секоја соба.ЗАЧУВАЈ ВАШИОТ ТРОСЕД : Лавиринтот може да се забавува вашиот kitties и да ги направи ослободување на енергија, давајќи им алтернатива што може да им помогне на резервни вашиот тросед, тепих, завесата, или било кој друг мебел со тенденција да страдаат од вашата мачка гребење инстинкт.ОТПОРНИ, БЕЗБЕДНО И ОДРЖЛИВО : Направен од висок квалитет на kraft картон, кој е 100% рециклираат и многу издржливи, како влакна, не солза или да се урнат.Тоа е, исто така, целосно ослободени од било какви хемикалии или материјали кои може да се штетни за мачки.ЗА МАЧКИ И ЗА ВАС : На коцка е супер лесно да се соберат, да не се бара лепак.Zipties се вклучени, што ќе ви овозможи да креирате нови композиции и така сосема нова играчка.Содржи 1 коцка.Коцка димензии : 13.8 x 13.8 x 13.8 инчи.Дупка со дијаметар : 6,3 инчи.Meow!Gatomoderno ("Модерна мачка") е Бразилската компанија специјализирана во областа на производи за мачки.Креирано од мачка љубовници, за мачка љубовници.Нашите производи се идеални за луѓе кои сакаат да се создаде удобно и елегантен простор за нивните мачки, кои се дел од семејството.Ние се стремиме да понудиме иновативни, безбедни и одржливи решенија со модерни дизајни и највисок квалитет на материјали.Сите наши производи се тестирани дома пред да се започне голем обем на производство.Stay tuned за нови изданија!Gatomoderno е Лавиринтот Картон Мачка Коцка е совршен мачки на животната средина за збогатување на играчка, давајќи им на вашите мачка место да се игра или да се опуштите и да ги развиваат своите природни инстинкти.Едноставен дизајн натпревари која било средина, и можете да го користите вклучени zipties да се стави неколку коцки заедно и да креирате нови композиции за вашата мачка да се истражуваат.Згора на тоа, на коцка може да им помогне на резервни вашиот мебел од вашата мачка гребење инстинкти.Собранието е супер лесно и не бара никакви лепак.На kraft картон (не се рециклира, но рециклираат!) е многу издржлив и е без никакви штетни хемикалии.Тоа може да се користи во затворени простории како и на отворено (на сува дена!).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа