.

.

LeerKing Расклопна Мачка Тунелот Милениче Чупка Тунелот Кутре Kitty Тунел со Топката Миленичиња Игра Цевка Тунел Играчки за Зајаци Мачиња

LeerKing Расклопна Мачка Тунелот Милениче Чупка Тунелот Кутре Kitty Тунел со Топката Миленичиња Игра Цевка Тунел

DEN 599.76
Достапност
Залиха

◉ Совршена големина : Должина 47 инчи, со дијаметар од 10 инчи.Погоден за повеќето мачки, зајаци и мали животни.Во исто време, тоа може да се дефинира како U-облик на тунел, која е погодна за мали простори во домот.Тоа обезбедува часа на вежбање и само-забава. ◉Мека s интерес. 3. Нашата мачка тунелот има 2 излегува, која може да се разбуди мачки емоции.Мачката може да се игра чарли топката сам во тунелот. 4. Оваа популарна тунелот цевка носи повеќе да се забавуваат на вашиот маче.Обезбеди часа на вежбање и само-забава. 5. Нашите тунел може да се здипли во мали парчиња во неколку секунди, што е погодно за патување и складирање.Ако вашата мачка е масти или сакате неколку домашни миленици да се игра заедно, ве молиме цел други Leer King 12-инчен дијаметар мачка тунели.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа