.

.

Круна Награди 11 Кокошка Трофеј, Пилешко Трофеи со Кориснички Текст

Круна Награди 11 Кокошка Трофеј, Пилешко Трофеи со Кориснички Текст

DEN 626.40
Достапност
Залиха

Нашите Пилешко Трофеи Вклучува Кориснички Текст.Вкупна Големина : 11" H. База Големина : 2" x 3".Гравирање Плоча Големина : 2.75" W x 1" H. Истиот Ден Или Следниот работен Ден Пресврт.Круна е Пилешко Трофеј Е Совршен Начин За Награда Било Примачот!Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние Може Само Да Engrave На Англиски Јазик.Не Можеме Да Engrave Странски Знаци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа