.

.

Oenophilia Бамбус Corkboard Trivet Комплет

Oenophilia Бамбус Corkboard Trivet Комплет

DEN 586.56
Достапност
Залиха

Trivet комплет вклучува 9-со 11-инчен бамбус trivet рамка и лепак да се одржи corks во место.Одличен начин како да ги рециклирате користи шише вино corks.Trivet штити countertops и површини од топли јадења.Го прави голем дар за вино љубовник.Доаѓа спакувани во атрактивна подарок кутија.Едноставно поставување на паста за полнење.Организираме corks.Youve доби домашен место за да го поставите вашиот садови.Љубителите на вино често се најдат себеси со изобилство на corks, помогне да се стави на добар употреба, заштита на кујнски пултови и tabletops.Кул работа во врска со corks е нивната природна флексибилност.Тие се фантастични изолатори, и од воздух и температура, и дека квалитетот на преведува и во trivet.Едноставно поставување на паста за полнење, распоредот на corks, и имаш домашна место за да го поставите вашиот садови, а да не зборуваме за организиран завет на вашиот вино поврзани со експлоатира. (Corks не се вклучени) љубителите на Вино често се најдат себеси со изобилство на corks, помогне да се стави на добар употреба, заштита на кујнски пултови и tabletops.Corks направи фантастична изолатори, и од воздух и температура, и дека квалитетот на преведува и во trivet.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа