.

.

MOMAX Мини Tripod се Залагаме за Monopod Телефон Tripod Планината Gimbal Selfie Стап Преносни Виткање Лесни Десктоп Застане за Zhiyun Мазна 4/П Проектор Feiyu DJI OSMO Мобилни 2 Стабилизатор Gimb

MOMAX Мини Tripod се Залагаме за Monopod Телефон Tripod Планината Gimbal Selfie Стап Преносни Виткање Лесни Десктоп

DEN 262.80
Достапност
Залиха

Мулти Функција : tripod стојат може да одговара користат за selfie стап monopod стабилизатор, камера и мобилен телефон планината.Универзална Компатибилност : завртката на штанд е универзален 1/4 GB завртки, заеднички стандард за да одговара на многу додатоци.Можете лесно може да натпревар користат со камера, DV, SLR фото апарати и други стручни фотографија опрема.Фати страшни слики и видео секаде со вашиот телефон натпревар со MOMAX Tripod застане.На tripod поддршка е многу стабилен со 190mm рака должина, како и добро да се фати страшни снимки или да гледате видеа!Компактниот лесен дизајн го прави супер пренослив.Лесна Работа : работата е едноставна, универзал за камерата, DV, SLR фото апарати и други стручни фотографија опрема.Супериорен Издржливост : На MOMAX Tripod застане е дизајниран да биде многу издржливи и функционални.Тоа може да се справи со злоупотреба и се уште функционира совршено, па може да се земе тоа никаде без никакви грижи.Momax tripod стојат фати страшни слики и Видео секаде со вашиот телефон натпревар со Momax tripod застане.на tripod поддршка е многу стабилен со 190mm рака должина, како и добро да се фати страшни снимки или да гледате видеа!Компактниот лесен дизајн го прави супер пренослив.универзална компатибилност> завртката на штанд е универзален 1/4 GB завртки, заеднички стандард за да одговара на многу додатоци.Можете лесно може да натпревар користат со камера, DV, SLR фото апарати и други стручни фотографија опрема.супериорен трајност на Momax tripod застане е дизајниран да биде многу издржливи и функционални.Тоа може да се справи со злоупотреба и се уште функционира совршено, па може да се земе тоа никаде без никакви грижи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа