.

.

Shoulderpod H1 На Рачка за Мобилен Телефон

Shoulderpod H1 На Рачка за Мобилен Телефон

DEN 478.80
Достапност
Залиха

Се користи за : Одржување на мобилен телефон.Изградба : Sapeli тврдо.На Shoulderpod H1 е дрвена рачка за држење на вашиот мобилен телефон удобно и сигурно.Тоа е дизајниран за работа со G1 костец и е, исто така, вклучени со S2, R2 и X1 апаратури.Н1 е направена во Sapele тврдо од страна на локалните занаетчии во Барселона и е завршена со гумена подлога заштита на двата краја.Тоа е 1/4"-20 завртка на горниот крај и 1/4"-20 навој дупка на дното.Неговиот ергономски облик и заврши го прави исклучително удобно да се одржи, па дури и за време на долгите видео престрелки.Светлина и издржливи производ со цел да траат цел живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа