.

.

Нога Авенија на Жените Темно Алтернативни Fishnet Хулахопки

Нога Авенија на Жените Темно Алтернативни Fishnet Хулахопки

DEN 287.52
Достапност
Залиха

93% Најлон, 7% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Небесните нето хулахопки.Карактеристики cresent месечината и ѕвездите дизајн.Костимот и додатоци не се вклучени.Совршен за diy костим.Издржливи и долготрајни.Напнат, на-тренд мода е сега уште подостапни со експанзивна трикотаж и долна облека колекција од Нога Авенија.За време на празниците, cosplay настани, костимот партии или забава ноќ испис, Нога Авенија хулахопки и чорапи се направени за да направи да се чувствувате посигурни, среќни и секси во вашиот надворешен изглед.Пар нив со мини фустани, кожа здолниште или омилени долна облека за надвор од кутијата се погледне.Уште подобро, тие се изработени од лесен и дише ткаенина која се протега да се приспособат на вашиот рамка, остварување на вашите нозе да изгледаат повеќе привлечни и alluring.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа