.

.

TGD Женска Плус Големина Fishnet Чорапи Хулахопки Suspender Pantyhose Бедрото Високи Порибување на Црна 2-Парови

TGD Женска Плус Големина Fishnet Чорапи Хулахопки Suspender Pantyhose Бедрото Високи Порибување на Црна 2-Парови

DEN 504.00
Достапност
Залиха

Рака Мие Само.Најдобар Материјал : Мека на допир, која е дише и удобно, многу добра еластичност.Уникатен Дизајн : Вклучат повеќе секси и модни елементи се покаже вашиот совршен страна и скок на вашата самодоверба.Направи твојот живот повеќе шарени.Совршен Натпревар : Супер еластичен материјал, Плус големина одговара на НАС 8-20(M,L, XL, XXL, XXXL).Тие изгледаат одлично под здолништа или жешка панталони, тие се, исто така, погодна за секојдневно носење, фаза покажува и cosplay партија.Пакетот Вклучува : 2 x Плус Големина Pantyhose (Различни модели дизајн, г-string не е вклучен).Приватност Забелешка : Индивидуално/професионално пакет за pantyhose, користете нетранспарентно превозот кутија за заштита на приватноста.Плус Големина Секси Fishnet Хулахопки Suspender Pantyhose Бедрото Високи Чорапи Уникатен стил, убава и шармантна Високо еластична и издржливи, која одговара на повеќето телесни типови.Неопходен за ноќта на Вештерките носии, најдобро за фаза покажува и cosplay партија.Измијте се препорачува : 30 степени температура на водата, рака мие, се јават за перење, не треба да бидат принудени да се водат, за да се избегне висока температура за пеглање.Високо квалитетен материјал, удобно и дише за носење.Посебни и модерен дизајн, да те направи повеќе привлечна, шармантна, мода и шик.Тука е во Право за вас, како на Г-дин Право покрај вас.TGD се направи животот подобар, посилен, удобно!За TGD 24 часа онлајн сервисот за Професионален тим да се направи професионален бренд, професионални бренд да се создадат професионални производи.Бренд Забелешка : Овој производ се продава исклучиво од страна на TGD.TGD, Inc.е само овластени продавачот на .Само да се купи од TGD да се добие вистински TGD производи и да уживате во врвен услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа