.

.

Нога Авенија на Жените Недовршени Врвот Индустриски Fishnet Чорапи

Нога Авенија на Жените Недовршени Врвот Индустриски Fishnet Чорапи

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Најлон, 12% Spandex.Рака Мие Само.Spandex Индустриски Нето-чорапи со недовршено врвот.Spandex Индустриски Нето-чорапи со недовршено врвот.88% НАЈЛОН 12% SPANDEX.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа