.

.

Greenspring Touchless Бања Потоне Тапа Масло Протри Бронза Автоматски Сензор Пакет Бања Потоне на Мозоци со Преливник

Greenspring Touchless Бања Потоне Тапа Масло Протри Бронза Автоматски Сензор Пакет Бања Потоне на Мозоци со Преливник

DEN 724.80
Достапност
Залиха

Сензор за движење бања тапа, допир-бесплатно, спречување на крстот-инфекција после миење раце.Кога сензорот се активира, автоматски резерви вода штом рацете се наоѓаат сетилните спектар, и запира кога ќе се преселат во вашите раце.Нема потреба да се допре рачка за да го исклучите по миење на рацете.Претворете го вашиот бања тапа во smart Сензор за Движење тапа.Удобен и чиста.Елегантни модерни дизајни со изборот за минимализам.Ова е високо-квалитетни тапа изработени од месинг за издржливост и флексибилност.Трајни изградба обезбеди години на сигурни перформанси.Кога вашиот уред е надвор од опсегот, слободни тапа автоматско затворање исклучи обезбедува автоматски се прекинува снабдувањето на вода, намалување на вкупната користење на водата без да се жртвува вода под притисок.Масло протри бронза за богат antiqued изглед и дополнување повеќето стил на декорирање, премија по завршувањето на процесот, се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојдневна употреба.Совршен за секој простор, од традиционалните да модерна бања.Доаѓа со сите потребни додатоци за инсталирање.Вклучува хардвер монтажа, Настава (Дијаграм), НИ стандардна тема фитинг и ладно/топла црева.Сите делови за инсталирање се вклучени.Нема потреба да се купат дополнителни делови.Дури и ако не сте водоводџија, тоа е лесно да се инсталира. 1.Бренд нови во кутија подготвени да брод 2.Издржливи Солидна Месинг изградба 3.Microcomputer интелигентна контрола,интелигентна енергија-заштеда на 4.Толку долго како чувство, водата ќе излезе 5.Континуирано вода исклучува автоматски по 1 минута 6.На допир на слободно користење,за да се спречи вкрстена-инфекција 7.Вграден филтер,ефективна blockades,перат лесно 8.Лесно да се Инсталира 9.Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа ПО ПРОДАЖБА ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми или предлози преку ,ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа