.

.

BATHLAVISH Touchless Бања Тапа Автоматско Една Дупка Палубата Планината се Справи со Слободни Полиран Хром Бања Суета Тоалетот со Pop-Up Мозоци со Преливник Олово-Бесплатно

BATHLAVISH Touchless Бања Тапа Автоматско Една Дупка Палубата Планината се Справи со Слободни Полиран Хром Бања

DEN 2879.76
Достапност
Залиха

Сензор за движење бања тапа од вашите раце, допир-бесплатно, спречување на крстот-инфекција после миење раце.НЕМА потреба да се допре рачка за да го исклучите по миење на рацете.Удобен и чиста.Може да се прилагоди температурата на водата со температура миксер според вашата желба.Топла и ладна снег, температурата миксер се вклучени.Лесна инсталација сензор за движење бања тапа со Настава (Дијаграм) Вклучени.Доаѓа со сите потребни додатоци за инсталирање.Вклучува тапа хардвер монтажа, НИ стандардна тема фитинг и ладно/топла црева.Сите делови за инсталирање се вклучени.Нема потреба да се купат дополнителни делови.Бања потоне тапа направени од цврст месинг, површината на славина усвојува зрели electroplating и полирање технологија.Чувство на месинг е загарантирана од страна на квалитет.Можете да не контактирате преку е-маил во секое време, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 8 часа.Една дупка бања тапа, пакетот содржи палубата плоча, која може да покрие три дупки 4 инчи од центарот дупка, така што вашата маса може да се задржи чиста и убава, како и ефикасно да се спречи истекување вода.Хром површина како огледало, може да се одразат на животната средина, погоден за различни сцени, многу разноврсна, electroplating не е лесно да се откажат од боја, не е лесно да ' рѓа.Комплетен прибор, лесна инсталација, пакетот содржи две црева,1 pop-up се исцеди и инсталирање алатки, како и детални инструкции за инсталација, лесен за употреба.Touchless тапа усвојува инфраред индукција, брз и чувствителни одговор, без директен контакт, чисти и санитарни, убав избор за комерцијални тапа.Компатибилен со 1 или 3 Дупки инсталација.Заврши со топла s во кутија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа