.

.

Автоматски Сензор Touchless Бања Потоне Тапа Hands-Free Бања Потоне Тапа со Преливник на Мозоци Aerator Када Тоалетот Суета Бранеа Никел Комерцијални Една Дупка Месинг Слив Ми?

Автоматски Сензор Touchless Бања Потоне Тапа Hands-Free Бања Потоне Тапа со Преливник на Мозоци Aerator Када Тоалетот

DEN 1315.20
Достапност
Залиха

Автоматски Сензор Touchless Бања Тапа : висока чувствителност сензор за движење тапа предизвикани од вашите раце, hands free на контакт за да се спречи вкрстена-инфекција за време на миењето на рацете.Не треба рачно да го вклучите/исклучите славина се справи да се мијат рацете, погодно чистота и ризик бесплатно хигиена.Прилагодлива Температура : Touchless потоне тапа може да се прилагоди температурата на водата со извртување на температура миксер вентил според вашата желба, доаѓа со топли и ладна вода црево со адаптери за стандардна големина Американски потоне вода црево, а температурата во миксер вентил.Лесна Инсталација:Инфраред Сензор за Движење Бања Тапа доаѓа со детални инсталирате прирачник (дијаграм), лесно се инсталира со заедничко домаќинство алатки, нема потреба plumping искуство или софистицирани алатки.Пакетот вклучува сите потребни делови за собранието на touchless потоне тапа како тапа монтажа хардвер со палубата планината и дупка насловната плоча за двете 3 дупка & 1 дупка палубата, НИ стандардна тема фитинг и ладно/топла црева со адаптери, контрола кутија, температура прилагодувач.Pop-up Потрошувачка : СТАНДАРД 1 3/4" МОЗОЦИ ОТВОРАЊЕ : се Вклопува потоне дупка со дијаметар од 1.6-инчен да 1.9-инчен.MAX.потоне дебелина 1.97-инчен.Идеален за било која горе-counter брод тоне, без overflow.Бранеа Никел суета славина е автоматски да се вклучува и исклучува со сензор.Целосно слободни раце тапа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа