.

.

12pc Торта Служат Растенијата Стојат Екранот (Јасно)

12pc Торта Служат Растенијата Стојат Екранот (Јасно)

DEN 352.80
Достапност
Залиха

[ПРИМЕНА] Екранот на вашиот cupcakes и печење крцкавиот со овие кристално јасно стои.Голема како елегантен екранот за свадби, бебето тушеви, роденден партии, или некој друг настан!. [СОДРЖИНАТА] 12 PC здрав јасно мини торта стои.Храна безбедно вакуум метална позлата за едноставна јасно се погледне. [SIZE] Секоја Торта тањир Стојат мерки 4.5 инчи во дијаметар, 2.75 инчи во височина и има 2.75 инчи стапало. [ОДГОВАРА] Овие трибини ќе одговара на стандард 2 инчен или џамбо 2.5 инчен cupcake или кифла. [ДИЗАЈНИРАН ВО САД] Сите права се задржани од страна на JC Hummingbird Inc. 12pc Торта Служат Растенијата Стојат Екранот (Јасно).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа