.

.

Candora 4-ката macaron екранот стојат торта стојат macaron кула

Candora 4-ката macaron екранот стојат торта стојат macaron кула

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Направени од силна храна одделение акрилик.,Убаво се прикажува cupcakes или други десерт.заврши мазна работ и да се обвиткани со пластична фолија за најнапредните заштита. 4-слој на екранот се залагаме за прикажување на macarons или торта десерти, погоден за свадби, торта продавници, фестивали, партии, партијата страни!.Едноставно дизајн, лесна тежина, лесен за употреба Прилагодливи групи и може да се користи со само 2 или до 4 групи.Просторот помеѓу групи е околу 2 инчи Рака перат и еднократно.Спецификации : *Материјал : ПВЦ МИЛЕНИЧЕ *Боја : Clear(Како што Сликите Покажуваат) *Дијаметар : Првиот слој дијаметар : 4 инчи (102 MM) Втор слој дијаметар : 5 инчи (127 MM) Третиот слој дијаметар : 6 инчи (153 MM) Четвртиот слој дијаметар : 7 инчи (178 MM) Стави 5cm на Macarons, може да се стави 45-48 macarons 4-слој производ вкупна висина 16cm Пакет Содржина : 1*Macaroon Екранот Стојат Опис : пакет не вклучува храна во сликата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа