.

.

ProBody Пилатес Топката за Вежбање Топката Јога Топката, Повеќе Големини Стабилност Топката Стол, Салата Одделение Birthing Топка за Бременост, Фитнес, Рамнотежа, и физика

ProBody Пилатес Топката за Вежбање Топката Јога Топката, Повеќе Големини Стабилност Топката Стол, Салата Одделение

DEN 358.80
Достапност
Залиха

АНТИ ПУКНА И се ЛИЗГА ОТПОРНИ - Тешки дебели ПВЦ дизајн во можност да го издржат најмногу казнувањето вежбање и програми за обука.Тешко Не гума, ПВЦ што се смета antiburst до 2000 кг.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА МАТЕРИЈАЛ - Направени од мека ниска мирис ПВЦ материјал кој е слободен од заеднички штетни phthalates или други токсични додатоци.ПОСТАВУВАЊЕ БРЗО И да ПОЧНЕ СО ВКЛУЧЕНИ ВЕЖБИ - мали physioball е оптоварен во минути со минимален напор.Се фокусирани на вашите нозе, задник, abs, карличните и други специфични мускулите цели веднаш.РАЗНОВРСНА САЛАТА ОПРЕМА ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ФИЗИЧКИ ТЕРАПЕВТИ - Exercize топки се совршени за зголемување на абдоминална сила и флексибилност.Не само за crossfit, но исто така добар за активни седи како јога топката стол во домашна канцеларија или седење во училницата.Освен што се користи како тренингот топката, исто така, може да се користи како birthing или бременост топката.НИЕ СТОИМЕ ЗАД НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ Направени за да се распрснувале и отпорни.Треба забрзано или излегуваат во јавноста ние со задоволство ќе ви вратат за животот на фитнес топката.Боја : Сребрена (Без Пумпа) | Големина : 55 cm Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа