.

.

Гама Спортски Тенис Ballhoppers - Повеќе Стилови и Бои - Издржлив, Лесен, Тешки Изградба, за Лесно Пикап, Превоз и Складирање - 50 до 140 Тенис Топката Капацитет

Гама Спортски Тенис Ballhoppers - Повеќе Стилови и Бои - Издржлив, Лесен, Тешки Изградба, за Лесно Пикап, Превоз

DEN 730.32
Достапност
Залиха

75 ТЕНИСКИ ТОПКИ КАПАЦИТЕТ : Нашата премиум тенис Топката Хопер Hi-Пораст спортски 75 тенис топката капацитет, што го прави идеален за одржување на вашиот тениски топки организирани на едно место.Оваа тенис додаток е совршена алатка за наставниците, родителите и играчи.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : Ние ја испорача производ со совршена комбинација на висок квалитет и вредност-за-пари.Оваа Топка Бункер е изработена од јаглероден челик жица со ГАМА е премиум Дијамант Облечени времето отпорни слој да остане како нови години.SMART ДИЗАЈН-МАКСИМАЛНА ПРАКТИЧНОСТ : ГАМА е Топката Хопер спортски паметен дизајн, сега со EZ-ОДИ тркала вклучени и рачки кои го прават тоа супер лесно да ги носите и местото каде што сакате со леснотија.На рачки може да се прилагоди за дополнителна погодност.SMART КАПАК - НЕ ТРЧАШЕ ПО ТЕНИСКИ ТОПКИ : Нашите високо-квалитетен тенис топката pick-up доаѓа опремен со прикачен капак што ќе се спречи spillage и ќе се задржи топки во кошница.Нема повеќе да се бркаат по тениски топки и нема повеќе да се расправаме!.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ : Нашата тенис топката pick-up може да се постави интуитивно во прашање на минути и во ниеден момент можете да почнете да уживате пракса и да трошат помалку време собирајќи топки!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа